Knud Petersen Svendsberg Parti fra Seinen. cd

Varenummer: 6030157
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Knud Petersen Svendsberg (1889-1976). Parti fra Seinen med Notre Dame i horisonten, olie på lærred. 1900-tallets midte. Sign. KP.S.. 31 x 40 (39 x 48) cm.

Auktionen afsluttes:  30-05-2021 12:53:00
Showroom:  Herlev

1907412 25-05-2021 21:24:22 DKK 300