Alexander Schmidt . Parti fra Vejle Fjord

Varenummer: 6030178
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000

Alexander Schmidt (1842-1903) Parti fra Vejle Fjord, olie på lærred. Sign. og dat. 1889. 23 x 33 (38 x 48) cm. Krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  07-06-2021 10:17:01