Ubekendt kunstner, parti med Herlufsholm

Varenummer: 6245873

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, parti med Herlufsholm, olie på lærred, sign.71x111 cm. (80x120 cm). Enkelte krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 20:04:08
Showroom:   Odense, DK