Varenummer: 6245873
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, parti med Herlufsholm, olie på lærred, sign.71x111 cm. (80x120 cm). Enkelte krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  25-08-2022 20:11:54