Ubekendt kunstner. Parti med huslænge

Varenummer: 6233899
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti med huslænge. Olie på lærred. Usign. 35 x 48 (41 x 55) cm.

Auktionen afsluttes:  03-08-2022 18:21:25
Showroom:   Herlev, DK

1518988 03-08-2022 18:19:25 DKK 350
15603 03-08-2022 18:05:47 DKK 300