Ubekendt kunstner. Parti med norske fjelde

Varenummer: 5557603
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Fjordparti med norske fjelde, olie på lærred. Sign. 67 x 97 (77 x 107) cm.

Auktionen afsluttes:  08-02-2020 15:17:38
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1549598 08-02-2020 11:55:19 DKK 300