Carl Thomsen. Portræt af Maren Jørgensen f. Christensen Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5788188

Varenummer: 5772541
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Thomsen (1847-1912). Portræt af Maren Jørgensen f. Christensen. Olie på lærred. Sign. og dat. C Th. 1875. 29 x 24 cm (37 x 32 cm). Obs. Beskrivelsen ændret.

Auktionen afsluttes:  21-09-2020 19:34:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej