Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner efter Michael Ancher. Portræt af skagensfisker Lars Gaihede, 1900-tallet
:
5706369
Hammerslagspris
:
450
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Portræt af skagensfisker Lars Christensen Gaihede (1805-1887) efter maleri af Michael Ancher, olie på plade. Sign. Maldini. 25 x 19,5 (36,5 x 31) cm.
10-07-2020 19:41:44
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1823103
10-07-2020
19:39:44
450
2013664
09-07-2020
23:19:34
400
1823103
10-07-2020
19:39:31
350
2013664
09-07-2020
23:19:34
300
Til toppen