Ubekendt kunstner, portræt af ældre kvinde

Varenummer: 6258398
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, portræt af ældre kvinde, sign. i monogram, 61x50 cm. Krakeleringer. U.R.

Auktionen afsluttes:  31-08-2022 12:25:00
Showroom:   Odense, DK