Ubekendt kunstner. Portræt af dreng

Varenummer: 5855086
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5871449
Ubekendt kunstner. Portræt af dreng, olie på lærred, sign. Af nyere dato. 60 x 50 (92 x 82) (cm)
Auktionen afsluttes:  29-11-2020 16:18:20