Ubekendt kunstner. Portræt af dreng

Varenummer: 5855086
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5871449
Ubekendt kunstner. Portræt af dreng, olie på lærred, sign. Af nyere dato. 60 x 50 (92 x 82) (cm)

Auktionen afsluttes:  29-11-2020 16:18:20
Showroom:  Aarhus