Carl Balken. Portræt af en munk. cd

Varenummer: 6185193
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Balken (aktiv ca. 1926-1960). Portræt af en munk. Olie på lærred. Sign.: 'C. Balken'. 28 x 22 (37 x 31) cm.

Auktionen afsluttes:  27-04-2022 16:53:27
Showroom:   Herlev, DK

250244 26-04-2022 17:50:49 DKK 300