Ubekendt kunstner. Portræt af en ung kvinde ved et spinet, ca. 1780

Varenummer: 6215371
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Portræt af en ung kvinde ved et spinet. Olie på lærred. Usign. Ca. 1780. 75 x 63 (90 x 77) cm.
Fremstår kraftigt restaureret; retoucheret.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 14:23:15
Showroom:   Herlev, DK

2149771 25-06-2022 14:21:03 DKK 2000