Ubekendt kunstner portræt af kvinde

Varenummer: 5591986
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner portræt af kvinde. Signeret mongram AU. Olie på lærred. 96 x 76 cm (110 x 90 cm)

Auktionen afsluttes:  25-02-2020 16:11:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej