Ubekendt Kunstner, portræt

Varenummer: 5201431
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt Kunstner, portræt, bemalet olie / tryk på lærred, uden sign. 70x50 cm. (79,5x59 cm). Fremstår med krakeleringer og enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  21-01-2019 12:32:00