Ubekendt kunstner. Portræt.

Varenummer: 6298116
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 2.000

Ubekendt kunstner. Portræt af ung pige. Olie på lærred opklæbet på andet lærred. Usigneret. Mål: 40 x 32cm (54 x 46)cm. Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 19:18:54
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej