Ubekendt kunstner. Religiøst motiv

Varenummer: 4988548
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på plade, religiøst motiv, Sign. G. Dormann 83x48 (93x58)

Auktionen afsluttes:  25-06-2018 15:52:05
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1498080 25-06-2018 09:58:46 DKK 300