Ubekendt kunstner, religiøst motiv

Varenummer: 6220221

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, religiøst motiv, olie på lærred, sign. 50x39 cm. (61x51 cm). Fremstår med krakeleringer og afskalninger.

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 15:11:00
Showroom:   Odense, DK