Ubekendt Kunstner. Ribe by, 1920.

Varenummer: 5884655
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1920. Ribe By med Domkirken. Olie på plade. Sign. utydeligt i monogram. 41 x 71 cm, (53x83).

Auktionen afsluttes:  27-12-2020 15:39:46
Showroom:  Esbjerg