Ubekendt kunstner. Romantisk motiv

Varenummer: 6221544
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, ant. 1900-tallet. Romantisk motiv. Olie på krydsfinér. Sign. Graff. 20,5 x 25 cm (51 x 46 cm).

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 19:59:45
Showroom:   Roskilde, DK