Ubekendt kunstner. Ryttere i skov

Varenummer: 2031206
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Olie på lærred. ryttere i skov. 90 x 103 ( 100 x 115 ) cm. Utydl. signeret.

Auktionen afsluttes:  26-11-2010 18:58:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

19563 21-11-2010 16:37:09 DKK 300