Ubekendt kunstner. Samling akvareller med figurer (33)

Varenummer: 6066595
Hammerslagspris: DKK 2.000
EUR 268
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Samling portrætter, akvarel på papir, sign. monogram. Rammemål 30 x 22 cm. (33)

Auktionen afsluttes:  14-09-2021 21:06:51
Showroom:  Aarhus