Ubekendt kunstner, skulpturer i form af fugle m/ personer

Varenummer: 6377946
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 2.200

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6405727
Ubekendt kunstner, skulpturer el. figurer i form af fugle m/ personer, glaseret keramik, sign. MB m.m., H. uden sokler 19-24 cm, H. inkl. sokler 29-34 cm & H. for stor sokkel m/ skulpturer 104, 47 x 47 cm. Enkelte alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes:  01-10-2023 19:31:23
Showroom:   DK, Odense, Rolundvej

501016 01-10-2023 19:29:23 DKK 350