Aksel Martin Lassen. Snelandsskab med kane

Varenummer: 6121652
Vurdering: DKK < 1.000

Aksel Martin Lassen (1869-1946). Snelandsskab med kane. Olie på lærred. Sign. og dateret: AL 1912. 26 x 33 (35 x 42) cm. Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  25-12-2021 15:09:34