Aksel Martin Lassen. Snelandsskab med kane

Varenummer: 6121652
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Aksel Martin Lassen (1869-1946). Snelandsskab med kane. Olie på lærred. Sign. og dateret: AL 1912. 26 x 33 (35 x 42) cm. Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  25-12-2021 15:09:34
Showroom:  Herlev