Ubekendt kunstner. Søparti

Varenummer: 5824971
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Parti med sø og både. Olie på lærred. 34 x 47 (41 x 54) cm. Sign. GH og dat. -91. Fremstår konserveret.

Auktionen afsluttes:  02-11-2020 20:27:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej