Ubekendt kunstner. Søparti

Varenummer: 5824971
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5871784
Ubekendt kunstner. Parti med sø og både. Olie på lærred. 34 x 47 (41 x 54) cm. Sign. GH og dat. -91. Fremstår konserveret.
Auktionen afsluttes:  02-11-2020 20:27:00