Ubekendt kunstner, solbeskinnede træer

Varenummer: 6375741
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, solbeskinnede træer, olie på lærred, sign. 54x73 cm. (60,5x79,5 cm).
Auktionen afsluttes:  21-05-2023 11:50:00

2296717 20-05-2023 09:25:40 DKK 350