Carl Christian Bowedt. Landsbyparti (cd)

Varenummer: 6124446
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Carl Christian Bowedt (1889-1972). Landsbyparti. Olie på lærred. Signeret. 50 x 60 (65 x 73) cm. NB. beskrivelse rettet. Auktion forlænget.

Auktionen afsluttes:  21-12-2021 15:12:00
Showroom:  Aarhus

2118624 18-12-2021 20:52:45 DKK 300