Ubekendt kunstner. Strandpromenadebillede

Varenummer: 5236887
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.200

Ubekendt kunstner. Strandpromenadebillede olie på plade signeret, dateret 1862 og betitlet på bagsiden. 23x29 cm (30,5x37,5 cm). Enkelte afskalninger.
Auktionen afsluttes:  12-02-2019 17:00:00