Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Strandpromenadebillede
:
5236887
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
1.200
Ubekendt kunstner. Strandpromenadebillede olie på plade signeret, dateret 1862 og betitlet på bagsiden. 23x29 cm (30,5x37,5 cm). Enkelte afskalninger.
12-02-2019 17:00:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1762505
10-02-2019
17:16:31
500
894396
09-02-2019
00:57:41
450
1762505
10-02-2019
17:16:31
450
894396
09-02-2019
00:57:41
400
1762505
10-02-2019
16:47:05
350
894396
09-02-2019
00:57:41
300
Til toppen