Ubekendt kunstner. Sydlandsk byparti med bro, figurer og skibe

Varenummer: 6080017
Hammerslagspris: DKK 2.400
EUR 322
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Sydlandsk byparti med bro, figurer og skibe. Olie på pap. Sign. KOJ. 38,5 x 30,5 cm (46 x 39 cm).

Auktionen afsluttes:  13-09-2021 19:18:46
Showroom:  Roskilde