Ubekendt kunstner. Sydlandsk motiv. 21 årh.

Varenummer: 6047338
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Sydlandsk motiv. 21 årh. Olie på lærred. Utydeligt signeret 55x65 (75x85)

Auktionen afsluttes:  28-06-2021 19:45:00
Showroom:  Nivå

2054851 25-06-2021 05:08:02 DKK 300