Varenummer: 5529665
Vurdering: DKK < 1.000

Carl Christian Bowedt (1889-1972) antageligt Capri, olie på lærred, sign. 55x66 cm. (64x74 cm).
Auktionen afsluttes:  16-01-2020 15:07:00