Ubekendt kunstner. Sydlandsk parti med kirke og ruiner

Varenummer: 5596484
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 5.000

Ubekendt kunstner. Sydlandsk parti med kirke og ruiner, olie på plade, usign. 28 x 39 (42 x 52) cm
Auktionen afsluttes:  26-07-2020 19:18:00