Ubekendt kunstner. Sydlandsk parti med kirke og ruiner

Varenummer: 5596484
Hammerslagspris: DKK 4.200
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Sydlandsk parti med kirke og ruiner, olie på plade, usign. 28 x 39 (42 x 52) cm

Auktionen afsluttes:  26-07-2020 19:18:00
Showroom:  DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej