Ubekendt kunstner. Syndere på kirkegård Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5656699

Varenummer: 5638223
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 1.500

Ubekendt kunstner, 1900-tallet. Syndere på kirkegård. Olie på lærred. usign. 100 x 118 cm (102 x 120 cm).
Auktionen afsluttes:  15-04-2020 19:59:08