Ubekendt kunstner. To kompositioner (2)

Varenummer: 6131633
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. To kompositioner af hhv. landskab samt scene med gåtur. Olie på lærred samt pastel på papir. Signeret DJ. 55 x 68 (67 x 80) cm samt 22 x 29 (33 x 43) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  15-12-2021 20:02:00
Showroom:  Aarhus

38907 14-12-2021 01:08:26 DKK 300