Aage Blumensaadt, m.fl. To landlige kompositioner (2)

Varenummer: 6313827
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6336684
Aage Blumensaadt (1889-1939), m.fl. To landlige kompositioner. Olie på lærred. Sign. hhv. LO og Blumensaadt. 32 x 45 (39,5 x 52,5) cm. og 37,5 x 51 (50 x 64) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  15-01-2023 17:42:42

937027 14-01-2023 09:47:05 DKK 300