Sven Schou, cd. To partier med heste (2)

Varenummer: 6091547
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Sven Schou (1877-1949). To partier med heste. Begge olie på plade.
Mål hhv. 25,5 x 20 cm. (29,5x24) og 37 x 29 cm. (42x34).
Sign. Sv. S. (2)

Auktionen afsluttes:  05-10-2021 12:57:00
Showroom:  Esbjerg