Ubekendt kunstner, to piger på mark.

Varenummer: 5637775
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, to piger på mark, olie på lærred. Signeret med utydeligt monogram. 59 x 79 (79 x 98) cm.
Auktionen afsluttes:  21-04-2020 12:45:00

1232595 21-04-2020 12:42:21 DKK 300