Ubekendt kunstner. Træskulptur

Varenummer: 2083112
Hammerslagspris: DKK 575
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Skulptur i form af person udskåret af træ. H. 39 cm. Usign.
Auktionen afsluttes:  14-12-2010 14:37:00