Kategori  Vurdering

Anni Løgstrup (1912 - 2001). Udsigt fra La Giralda, Sevilla (cd)

Varenummer: 4952787
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000
Anni Løgstrup (1912 - 2001). Udsigt fra La Giralda klokketårn, Katedral, Sevilla, olie på lærred. Sign. Løg samt dateret 58. 35 x 49 (45 x 59) cm.
OBS: Kunstner samt følgeretsvederlag tilføjet.

Auktionen afsluttes:  11-04-2018 20:36:33
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej