Ubekendt kunstner. Udsigt til bjergkapel med. Akvarel

Varenummer: 5585142
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Udsigt til bjergkapel med børn i forgrunden. Akvarel. Sign. monogram samt utydelig stedbetegnelse. 1880'erne. Lysmål 30 cm.x 47 cm. (48x63 cm).

Auktionen afsluttes:  16-02-2020 18:35:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

881505 16-02-2020 16:24:29 DKK 300