Ubekendt kunstner, udsigt til havet

Varenummer: 5492433
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner, udsigt til havet, olie på lærred, sign., 66x91 cm. (76x100 cm). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  17-11-2019 14:03:07
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej