Ubekendt kunstner. Vinter skovparti med hus og fugle

Varenummer: 5577036
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Vinter skovparti med hus og fugle, olie på lærred. Sign. 63 x 100 (84 x 120) cm.

Auktionen afsluttes:  11-02-2020 13:58:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

659552 11-02-2020 13:33:04 DKK 350
480452 11-02-2020 13:21:49 DKK 300