Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt kunstner. Vinter skovparti med hus og fugle
:
5577036
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Vinter skovparti med hus og fugle, olie på lærred. Sign. 63 x 100 (84 x 120) cm.
11-02-2020 13:58:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
659552
11-02-2020
13:33:04
350
480452
11-02-2020
13:21:49
300
Til toppen