Ubekendt kunstner, vinterlandskab

Varenummer: 6222634

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, vinterlandskab, olie på lærred, sign. 67x95 cm. (78x106 cm).

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 15:18:50
Showroom:   Odense, DK