Ubekendt kunstner. Vinterlandskabsparti

Varenummer: 5433726
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendt kunstner. Vinterlandskabsparti, olie på lærred, sign. og dat. PM 1929. 50 x 75 cm (69 x 95 cm).

Auktionen afsluttes:  14-09-2019 21:00:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

1885992 13-09-2019 20:14:51 DKK 300