Ubekendt kunstner,

Varenummer: 6148893
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner, 20. årh. Interiør, olie på lærred, utydelig sign. Fremstår med krakeleringer 40x50 (52,5x63) cm

Auktionen afsluttes:  24-01-2022 19:15:00
Showroom:   Nivå, DK

2131372 19-01-2022 14:33:29 DKK 300