Ubekendt kunstnere, sydlandsk motiv & portræt (2)

Varenummer: 6031488
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

Ubekendte kunstnere, sydlandsk motiv & portræt, olie på lærred, begge sign, 26,5x39,5 cm. (39x52 cm). 56x43 cm. (73x60 cm). Begge med krakeleringer. (2)
Auktionen afsluttes:  31-05-2021 13:49:00