Ubekendt lampeproducent. Fem industrielle lamper (6)

Varenummer: 6215608
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Ubekendt lampeproducent. Fem industrielle lamper bestående af to bordlamper, lampefod, løs skærm, væghængt lampe, spejl med lampe. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, bule på skærm og anløben metal.
Auktionen afsluttes:  23-10-2022 09:33:11

841045 22-10-2022 19:12:06 DKK 300