Ubekendt lampeproducent. Fem industrielle lamper (6)

Varenummer: 6215608

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt lampeproducent. Fem industrielle lamper bestående af to bordlamper, lampefod, løs skærm, væghængt lampe, spejl med lampe. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, bule på skærm og anløben metal.

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 12:55:40
Showroom:   Herlev, DK