Bertel C. Nielsen 20.årh

Varenummer: 5108222
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bertel C. Nielsen, Heste på marken. Olie på lærred. Signeret 48x40 (63,5x54)

Auktionen afsluttes:  10-11-2018 15:17:48
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

1473849 10-11-2018 00:39:26 DKK 350
1294998 09-11-2018 19:22:35 DKK 300