Ubekendt maler, 1900-tallet. Opstilling med blomster og frugter. Olie på lærred

Varenummer: 6244704
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler, 1900-tallet. Opstilling med blomster og frugter. Olie på lærred. Utydeligt sign. 56 x 121 cm. (65 x 131 cm.). Fremstår med krakeleringer.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 19:37:00
Showroom:   Kolding, DK