Kategori  Vurdering

Willy Nilsson. Parti fra Kongens Nytorv med pulserende folkeliv (cd)

Varenummer: 5047391
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK < 1.000
Willy Nilsson (f. 1920). Parti fra Kongens Nytorv med pulserende folkeliv, olie på lærred, utydelig sign. 60 x 80 (62 x 82) cm. Obs. beskrivelsen ændret, auktionen forlænget.

Auktionen afsluttes:  17-07-2018 15:45:00