Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Ubekendt maler, 20 årh. Opstilling med blomster og fjordmotiv (2)
:
6148628
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Ubekendt maler, 20 årh. Signerede J. Heibøl. Opstilling med blomster i vase og fjordmotiv, bakket landskab med udsigt til en by. Olie på lærred. 64 x 84 (77 x 96 cm.) & 56 x 65 (70 x 79 cm.) Aldersrelateret stand, herunder stedvise krakeleringer (2)
26-01-2022 10:20:28
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2163081
24-01-2022
14:05:18
300
Til toppen