Ubekendt maler, 20 årh. Opstilling med blomster og fjordmotiv (2)

Varenummer: 6148628
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler, 20 årh. Signerede J. Heibøl. Opstilling med blomster i vase og fjordmotiv, bakket landskab med udsigt til en by. Olie på lærred. 64 x 84 (77 x 96 cm.) & 56 x 65 (70 x 79 cm.) Aldersrelateret stand, herunder stedvise krakeleringer (2)

Auktionen afsluttes:  26-01-2022 10:20:28
Showroom:   Odense, DK

2163081 24-01-2022 14:05:18 DKK 300