Ubekendt maler. Almue interiør med kvinde der skraller kartofler.

Varenummer: 5144370
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt maler. Almue interiør med kvinde der skraller kartofler, olie på lærred, sign. C. Steen. 40 x 50 cm. ( 49 x 59 cm.)

Auktionen afsluttes:  06-11-2018 13:04:00